oaednews

Σάββατο 29 Απριλίου 2017

Νέα Νίκη- Ανατροπή από την ομάδα του ΟΑΕΔ! Υπουργείο Παιδείας - ΟΑΕΔ 2-6

Συνεχίζει τις νίκες η ποδοσφαιρική μας ομάδα, καταφέρνοντας για άλλη μια φορά να ανατρέψει το το σκορ και να κερδίσει με 6-2 το Υπουργείο Παιδείας το οποίο προηγήθηκε στο σκορ με 1-0 στο 1ο ημίχρονο. Ακολούθησε ισοφάριση στο 2ο ημίχρονο 1-1. Το Υπουργείο Παιδείας κατάφερε να προηγηθεί ξανά με 2-1, όμως για πολύ λίγο! Ακολούθησαν 5 σερί γκολ από την ομάδα του ΟΑΕΔ και το τελικό σκορ διαμορφώθηκε 6-2 υπερ του ΟΑΕΔ.   Ένας όμορφος αγώνας με πολλά γκολ και θέαμα! Το ρεπορτάζ είναι από τον ακούραστο ανταποκριτή Γιώργο Δοβρίδη. Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια σε πάικτες -προπονητή και να μην παραλείψουμε την Τεχνική ηγεσία ....

Πάμε για πρωτάθλημα, όπως αντιλαμβάνεστε και ο φίλαθλος κόσμος του ΟΑΕΔ θα ζήσει αξέχαστες στιγμές!